Voor een internationale organisatie uit Den Haag mochten wij deze week deze grote taart 100 personen bezorgen.
Vooraf hebben we via Whatsapp en telefoon de wensen besproken en de logistiek, tijdstop aansnijmoment en koeling van de taart besproken. Ons advies was voor deze gelegenheid te kiezen voor de marsepein chipolata taart. Een offerte gemaakt met alle specificaties en na accordering van deze offerte alles in gang gezet.
Altijd leuk om na afloop de volgende reactie over deze taart te ontvangen:
Goedemiddag Leon,
Graag wil ik even van de gelegenheid gebruik maken om jou te bedanken voor de service en voor het kiezen van een kwaliteitsbakker.
De taart was mooi en vooral heel lekker. Ik heb heel veel complimenten gekregen.
Normaal gesproken wanneer er iets over is qua eten/snacks oid, raken we het bijna niet kwijt en moeten we het weggooien, maar vandaag zijn er zoveel mensen gekomen met de vraag of er nog een stukje over was!
Nogmaals dank en tot een volgende keer!

